امروز رکورد زدم به جون خودم

اول بايد بگم که کلي بازم هم مشعوف شدم از اينکه ديدم مجله اومده.
البته صبح که رفتم دم دکه آقاي دکه تنم رو لرزوندش اول صبحي و گفتش که نيومده منم که وا رفته بودم گفتم مطمئني يا نه؟؟؟ و شروع کردم خودم به گشتن که مشعوووووف شدم.

امروز رکورد زدم به جون خودم. تمام مجله رو توي يک ساعت خوندم. خودم هم باورم نميشه .
1- محرمانه که مثل هميشه عالي و بينظير .
2- روزي روزگاري ايران که مثل هميشه مطالبش عالي. اما اي کاش که هميشه اين طرح اجرا ميشدش. يه موقع فکر نکنين که از اون آدمهايي هستم که ميگ آره خوبه که ميگيرنشون…نه نه اصلا” ..هم حق رو به جوونها ميدم و هم به پليس. جوونها يه جوري ميخوان خودشون رو تخليه کنن و دوست دارن که اونطوري که ميخوا باشن و يه مواقعي حد رو به در ميکنيم خودمون هم.نمونش رو بارها و بارها ديدم.
پليس هم ميخوادش کارش رو انجام بده ديگه. اما اي کاش هميشه کارشون رو انجام بدن و فقط مال يه مدت نباشه و از همه مهمتر اينکه اي کاش برخورد خوبي داشته باشن.خودمون ميدونيم ديگه …ماها حرف زور تو گوشمون نميره اما اگر همون حرف رو به آرومي بهمون بگن با جون و دل انجامش ميديم.

3- از مصاحبه رضا کيانيان واقعا” لذت بردم . واقعا” انتحاب خوبي بودش. اما حيف که نميتونم برم مايشگاهش رو با شرايطي که الان دارم اگر شماها ميرين جاي من رو هم خالي کنين

4- بيشتر از همه کلي ذوق کردم وقتي ديدم که آقاي بزرگمهر Special report  رو نوشتن باز هم. نميتونم بگم که چقدر ذوق کردم. البته آقاي بکتاش اين خبر رو داده بودن و من روز جمعه خونده بودمش و خدارو شکر ميکنم که جمعه ديدمش وگرنه که تا شنبه خل ميشدم از خوشحالي

5-چت که مثل هميشه پراز مطالب مفيد و البته قابل فهم براي ماهايي که آماتور هستيم بودش.

6- صيد قزل آلا در پاورقي که اين هفته شاهکار زدش.7- سلام هم که مثل هميشه پر از احساس و زيبا مخصوصا” که امروز ميخوندمش توي اين هواي بسيار عالي و باروني زيبايي که عصري داشتيم. البته نميدونم که تهران هم همينطور بوده يا نه چون من خارج از تهران بودم و توي شهرقدس که بارون و رگبار بسير زيبايي بودش و کاملا: هماهنگ با اين صفحه بسيار زيبا.

8-ساندويچ هم که اگر نباشه يه هفته من يکي گرسنه ميمونم تا هفته بعد.

9 اما چرا چسب زخم نيستش؟نکنه آقاي رها باز دوباره رفتن جزاير قناري؟؟؟

+ نوشته شده در ;دوشنبه دهم اردیبهشت 1386ساعت;2:13 قبل از ظهر; توسط;papary; |;

این پست در دوشنبه, 30 آوریل 2007 ساعت 2:13 ق.ظ ارسال شده است و مربوط به موضوع روز نوشت هام, نوشته هاي قديم پپري در بلاگفا. می باشد . شما می توانید با RSS 2.0 نظرات این پست را دنبال کنید.
Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.