سه امردادی

از سال 84 تو بلاگفا بودم و اونجا مینوشتم. تو خط به خط نوشته های اونجا کلی خاطره دارم، کلی سوتی هایی که دادم و کلی خنده و گاهی هم گریه. با هر خط اونجا زندگی کردم و نوشتمشون.

تا اینکه یه روز جمعه گرم تیرماهی، 18 تیر 1389 ، حدودای 2 و نیم بعداز ظهر یهو آوردنم اینجا. دوتا دوست خوب که معتقدم قلبی از گل دارن. تعارف و از این حرفا هم نمیگم. هیچ موقع ثانیه به ثانیه اون روز رو یادم نمیره. هم خندم گرفته بود هم گریم. جفتش باهم بود. این دو دوست کاری کردن که مزه یه لیوان خاکشیر یخمال که از فرط خنکی دور لیوان هم عرق کرده و تو یه ظهر گرم تابستون بدن دستت و بگن بخور رو کاملا بتونم حس کنم. یه غافلگیریه به تمام معنا بود، واقعا به تمام معنا. مخصوصا این روزا که…

این دو دوست مسیحا و احسان عیوضی هستند. با این هدیه هر ثانیه شما دو نفر جلوی چشمم هستین. هیچی نمی تونم بهتون بگم جز اینکه ممنونم، به اندازه یه دنیا ممنونم.
19 تیرماه 1389
______________________________________________________________
احسان عیوضی مینویسد :

سلام . از یه دوستی ساده وبلاگی ، از چند تا پست در مورد هم و چند تا کامنت گذاری تا به اینجا رسیدیم که با شادی های هم شاد شدیم و از ناراحتی های هم دیگه دلمون به درد نشست و غصه دار شد .

از یه پیشنهاد از طرف مسیحا شروع شد . این که یه هدیه تولد برای تو چطوری میتونه باشه که خوشحالت کنه و خدا میدونه که خوشحالیت رو دوست داشتیم و از خوشحالیت خوشحال میشدیم .

میگن یه فیلم ساز برای چند میلیون مخاطب فیلم میسازه با این امید که یه نفر فقط یه نفر حرف دلش رو بفهمه ، درک کنه زحمت فیلم ساختن رو ، به تصویر کشیدن رو … و ما برای یه نفر یه وبسایت ساختیم و به میلیونها امید که شاد ببینیمش …

اگر شاد شدی از شاد شدنت ما هم خوشحالیم …

به امید اینکه شادیهای امروزت به از شادیهای دیروز باشه …
10-07-2010 میلادی و 19-تیر-1389 شمسی

از طرف احسان … کسی که یه زمانی افریقا بود …
_____________________________________________________________
مسيحا:
داشتم براي تولد دوستان توي مرداد برنامه ريزي ميكردم
توي فكر اين برنامه بودم كه ديدم يكي لازمه زودتر انجام بشه
هم عيدي بگيره هم كادوي تولدشو
اين بود كه اين پيشنهاد مطرح شد و به اين سرانجام رسيد

هميشه آرزوي شاد كردن دوستامو داشتم
(اگر نتونستم از خودم نا اميد ميشم)
به اميد شاد كردن يه دوست شروعش كرديم
(اميدوارم به نتيجه رسيده باشه)
به اميد اينكه اين شادي شروع يه شاديه هميشگي و زيبا باشه
(اوس كريم بشنو ، اينو به تو گفتم)

شاد باشي
خوشحال باشي
لبخند بر لبانت
زيبايي بر چهره ات

تولدتم مبارك

مسيحا
______________________________________________________________
کاری که شما دو نفر انجام دادین، بیشتر از ملیون ها بار منو خوشحالم کرد. بیشتر از ملیون ها بار تونستین خنده رو به لبهام بیارین. بیشتر از ملیون ها بار تونستین صدای خنده رو تو قلبم بیارین.
فقط یک کلمه، ممونم از جفتتون!

لينك نظرات